Často jsem přemýšlela, že v chovu a udržení mezinárodně chráněné chovatelské stanice Jakubská hůrka nemám pokračovatele a po poradě i zjištění možností jsem proto nabídla svou CHS přenechat Sandře Hutařové.

Sandru znám již několik let a pamatuji si ji jako začínající závodnici na podzimních i zimních závodech. Obdivuji její trpělivost, cílevědomost i nasazení, se kterým přistupuje ke všem psím aktivitám i samotnému závodění se spřežením ČHP. Zároveň pomáhá při odchovech jejího otce, který vlastní chovatelskou stanici Severozápadní cesta. Svoji CHS bych tak konečně předala někomu, kdo bude s čechohoráčky pokračovat nejen v chovu, ale i v mushingu a dalších závodních aktivitách, tak jak bylo zvykem na Jakubské hůrce.

Sandra moji nabídku přijala a tak bude Jakubská hůrka pokračovat v aktivitách a práci, pro kterou byla pře jednadvaceti lety založena.
Sandře moc děkuji a přeji jí mnoho krásných zážitků a úspěchů na závodech psích spřežení a v samotném odchovu dalších čechohoráčků pod chovatelskou stanicí Jakubská hůrka založenou v roce 1999.

Blanka Svobodová

Mezinárodně chráněná chovatelská stanice

Joomla SEF URLs by Artio